Bezpłatna wysyłka od kwoty powyżej 80.00
PolskiAngielski
+48 507 850 007
Strona główna » O firmie

O firmie

Witamy naszym sklepie. Firma Karmy Hurt i Detal, powstała w 2020 roku. W dobie rozszalałego marketingu, gdzie oczekiwania klientów bardzo często  rozmijają z rzeczywistością po sfinalizowaniu zakupu, postanowiliśmy wejść na rynek  karm z jasno określoną dewiza. Karmyhurtdetal.pl, to miejsce gdzie "Jakość równoważy się z cena" a cena odzwierciedla  z kolei jakość towaru i usługi. Żadne słowa zapisane w tej zakładce nie będą znaczyć nic, jeśli za nimi nie staną prawdziwi ludzie, nasi zadowoleni klienci. To dla Was powstała nasza Firma.
Firma nasza współpracuje  ściśle z importerami i wyłącznymi dystrybutorami karm dla psów i kotów na ranek polski. Karm z Włoch, Hiszpanii i Portugalii. Marki takie jak Adragna, Canun, Avantis, Divinus, Evoque czy Cennamo są bardzo znane i cenione, nie tylko w krajach południowej Europy. Absolutnym Hitem w naszej ofercie są  bezzbożowe karmy happyOne. Coraz większą popularność zdobywa nowa polska marka Korona Beskidu. Swoich wiernych klientów maj karmy takie jak Rufia, Dexter, John Dog, Coni i inne które znajdziecie w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z nasza oferta. W sprzedaży mamy tylko sprawdzone karmy, polecane przez profesjonalistów. Od karm klasy Economy Plus, po karmy Super Premium, i niezależnie od posiadanego budżetu, każdy znajdzie tutaj to, czego potrzebuje Wasz Pupil.

DZIEKUJEMY I ZAPRASZAMY NA ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail